072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


אנחנו קמים איתו בבוקר, הולכים לישון איתו בלילה וגם בשעות שבין לבין מבלים במחיצתו מספר רב של שעות. המחשב הנייד שלנו מאכסן בתוכו מידע כה רב והתלות שלנו בו כה גדולה, שכשהוא שובק חיים אין מתוסכלים מאיתנו. אם אתם מ"ברי המזל" שהמחשב הנייד שלהם הכריז על מרד, טכנאי מחשבים ניידים הוא הפתרון שלכם ליישוב הבעיה. תיקון ניידים, נייחים, טאבלטים או כל ציוד מחשבים אחר, כדאי שיופקד בידי טכנאים מיומנים שיודעים לאתר את הבעיה בקלות ולפתור אותה במהירות.

תיקון ניידים – דעו על מי לסמוך
השוק מוצף בטכנאי מחשבים רבים, בכל חלקי הארץ. השוק המוצף מציף איתו גם בעיה שעלולה לפגוע בכם: לא כולם מקצועיים. עם כל הרצון הטוב, ישנם טכנאי מחשבים ניידים ונייחים שאינם מיומנים מספיק ודבר זה, כמובן, פוגע ישירות בכם. לפני שאתם מפקידים את המחשב היקר שלכם אצל טכנאי מחשבים, בררו היטב שמאחוריו רקורד עשיר, פידבקים חיוביים וקהל לקוחות מרוצה. גם אם המחיר שהוצע לכם עבור תיקון ניידים נראה לכם אטרקטיבי מאוד – בדקו היטב בידי מי אתם מפקידים את המחשב שלכם. 

תיקון לוח אם
בעוד שישנם חלקים רבים במחשב שקל ופשוט מאוד להחליף ולתקן, ודבר זה בא לידי ביטוי גם במחיר, ישנם חלקים אחרים מאתגרים יותר, שתיקונם סבוך יותר, עלותם היחסית היא גבוהה ומשך הזמן הנדרש לתיקון הוא ארוך. לוח אם הוא אחד החלקים האלה. תפקידו של לוח האם במחשב הוא קריטי: לקשר בין כל החלקים במחשב ולגרום לכולם לתקשר ביניהם בצורה טובה. לכן, פעמים רבות כשאנו נתקלים בתקלות שונות במחשב הקשורות לסוללה, למסך ולחלקים נוספים – הבעיה היא לא בהן אלא בלוח האם. תיקון ניידים היא מלאכת מחשבת. חלקי לוח האם השונים קשורים זה בזה וכדי לאתר מהיכן נובעת הבעיה יש צורך בטכנאי מיומן. למרבה הצער, התקלות בלוח האם הן די שכיחות. בין אם הטכנאי רואה לנכון להחליף את לוח האם ובין אם הוא מחליט שדווקא התיקון, על כל רכיביו הקטנים, ישתלם לכם יותר – עדיין מדובר בסכום לא מבוטל שתאלצו להוציא. פעמים רבות תגלו כי תיקון לוח אם, כמו גם ההחלפה שלו, הם לא כדאיים עבורכם ולא משתלמים כלכלית. במקרים כאלה, אולי תעדיפו לבחור לקנות מחשב חדש.

קניית מחשבים – מה כדאי?
השאלה איזה מחשב ישרת אתכם באופן הטוב ביותר היא שאלה רחבה מאוד שהתשובה עליה מורכבת מפרמטרים רבים. אם הצורך שלכם הוא במחשב למשרד או במחשב לחלל מסויים בבית, ייתכן ותעדיפו לקנות מחשב נייח. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי תיקון ניידים נחשב לזול יותר מתיקון מחשבים נייחים. אם הינכם סטודנטים ונדרשים לניידות גבוהה בין הכיתות השונות, מחשב נייד איכותי ופשוט יעשה את העבודה. אם אתם משתמשים בתוכנות עריכה, עיצוב או שרטוט כבדות, יכול להיות שתעדיפו לקנות מחשב נייח מתאים, מאחר ומחשבים נייחים רבים, ככל שמדובר במחשבים הנדרשים לביצועים כבדים, נחשבים לזולים יותר ממקביליהם הניידים. בכל אפשרות בה תבחרו, דאגו שהמחשב שלכם יצויד באחריות הרחבה ביותר הקיימת. כך, גם במקרה של תקלה באחד מרכיביו, תהיה לכם אחריות שתגן עליכם ותחסוך לכם הוצאות מיותרות.

קניית מחשבים וכן תיקון מחשבים דורשים ידע, מקצועיות ומהירות. RE-START מזמינה אתכם להתרשם מהמגוון הרחב של המחשבים הניידים והנייחים שברשותה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לייעץ ולעזור בבחירת המחשב הבא שלכם. כמו כן, אם תזדקקו לתיקון המחשב – אנחנו כאן, עם סוללת טכנאים מקצועיים, אדיבים ומהירים. 
 

תיקון ניידים

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי