072-33-80-552

חפש

פרטים | תמיכה | הזמנות:

 
 
מחשבים | מקלדות | כבלים | ועוד...
 

מאמרים

המוצרים שלנו


אנחנו יודעים, כשהמחשב שלכם "חולה", אתם נעשים חולים יחד איתו. מעבר לעובדה שכעת יכולת השימוש שלכם בו מוגבלת, אם בכלל קיימת, אתם מתחילים להריץ בראש מספרים וחישובים ומתענים בשאלות תקציביות כמו כמה ה"תענוג" שבתיקון הולך לעלות לכם וכמה העו"ש שלכם יסבול מהתקלה. שלא כמו במקרים אחרים של תקלות, תיקון מסך מחשב או אפילו החלפת מסך מחשב נייד לא חייבים להוציא אתכם בשן ועין. עלות תיקון מסך מחשב, באופן יחסי, אינה נחשבת גבוהה במיוחד ופעמים רבות לצרכן משתלם לשלם רק עבור תיקון מסך מחשב נייד או החלפת מסך מחשב נייד ולא לקנות מחשב חדש. אילו תקלות עלולות להיגרם למסך שלכם? מתי כדאי לבצע תיקון מסכים ומתי כדאי לוותר ולקנות מחשב חדש? על זאת ועוד – במאמר הבא.

מסך מחשב – תקלות נפוצות
תקלות במסך המחשב עשויות לנבוע מחומרה תקולה או מכשלים טכניים. חומרה תקולה עשויה להתבטא, בין השאר, במנורת מסך שנשרפה כתוצאה משימוש אינטנסיבי ורב שנים, באיכות תמונה ירודה, מסך חשוך יחסית, פיקסלים שרופים ועוד. תיקון מסך מחשב נייד בדרך כלל יפתור בעיות אלה. תקלות נוספות עשויות לנבוע מכשל טכני במסך המחשב. צירים רופפים, תקלה בכרטיס המסך או שבר ושריטה הם רק חלק מרשימה ארוכה של תקלות המצריכות תיקון מסך מחשב. 

טכנאי מוסמך – איתור מוצלח
בשני המקרים, בין אם מדובר בכשל חומרה או בכשל טכני, חשוב להגיע אל טכנאי מוסמך בכדי שיקבע מהי הבעיה ומהי דרך הטיפול בה. לעיתים קרובות, תיקון מסכים בלבד מספיק כדי לפתור את התקלה ואין צורך להחליף אותם לחלוטין, כשם שאין צורך לבצע החלפת מקלדת למחשב נייד אם רק כפתור אחד נפל ממנה (ואם כבר נוגעים בנקודה זו – ייתכן ועלותה של מקלדת חדשה, גם אם היא לא מתפקדת לחלוטין, לא תשתלם לכם. כדאי לשקול חיבור מקלדת חיצוני ועל ידי כך לבצע החלפת מקלדת למחשב נייד מבלי להחליף את המקלדת כולה). ייתכן כי טכנאי לא מיומן לא יידע לזהות את התקלה ומהיכן היא נובעת ולכן חשוב מאוד לפנות אל מעבדה מקצועית – איתור נכון של הבעיה יכול למנוע בעיות רבות בעתיד וגם לחסוך לכם כסף. 

איזה מידע תתבקשו לתת לטכנאי?
המידע שיבטיח תיקון מסך מחשב מוצלח, הוא המידע אותו תמסרו למעבדת המחשבים בנוגע לפרטי המסך שלכם. הטכנאי יבקש לדעת מהו גודל המסך,  מהי החברה המייצרת את המסך המקורי, מהו מספר הדגם שלו, מהי סוג התאורה בה הוא משתמש וכן באיזו טכנולוגיה הוא מיוצר. פרטים אלו נמצאים בגב המחשב שלכם ורשומים על גבי מדבקה. המידע הזה הוא קריטי לצורך תיקון מסך מחשב, אך כמובן שהוא אינו מבטיח את תיקונו - ייתכן וככלות הכל הוא לא יהיה מועיל במיוחד אם יתגלה כי המסך בלתי ניתן לתיקון. 

שיקול כלכלי – שיקול מרכזי
במקרה של תיקון או החלפת מסך למחשב הנייד שלכם, השיקול הכלכלי הוא השיקול המרכזי שצריך להנחות אתכם. פעמים רבות עלות התיקון או ההחלפה עולה על עלותו של המחשב או מתקרבת אליו מאוד ואז, עם כל הצער, לא משתלם לכם לתקן אותו. יחד עם זאת, תיקון או החלפה של מסכי מחשב זול בהרבה מכפי שהיה בעבר, ולכן ברוב המקרים ישתלם לתקן מאשר להחליף את המחשב כולו.

מעבדת מחשבים מקצועית תדע לאתר את התקלה במהירות וביעילות, לתקן את המחשב שלכם בהצלחה ולדאוג שהכלי הדיגיטלי היקר שלכם יחזור אליכם בשלמותו. אצלנו ב- RE-START תקבלו שירות ללא פשרות, הגינות ומקצועיות.
 

על תיקון מסך מחשב וצרות אחרות

 

072-33-80-552

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי