072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


רבים הם המתלבטים בין רכישת מחשב נייח לנייד. היתרונות והחסרונות, לכאן ולכאן, הם שונים ומגוונים ובסופו של דבר ההחלטה המתקבלת אם לקנות מחשב נייח או נייד תלויה מאוד בצרכים שלכם. אם בעבר מרבית המחשבים הנמכרים היו מחשבים נייחים, הרי שהיום נתח השוק של מחשב נייד לקניה על ידי הצרכנים השונים הינו גדול יותר. יחד עם זאת, לכל אחד מהסוגים יתרונות שונים. בשורות הבאות נבחן את היתרונות השונים לכל אחת מן הבחירות וננסה לתת לכם מידע מקיף כמה שיותר, על מנת שתוכלו לבצע החלטה מושכלת שתתאם את הצרכים שלכם, התקציב המוגדר ועוד. 

ניידות מעל הכל
במידה ופרמטר הניידות הוא הפרמטר החשוב לכם מכל, אין ספק שעליכם לרכוש מחשב נייד. המחשב הנייד מאופיין ביכולת תזוזה ממקום למקום בקלות מירבית וכל זאת בלי הרבה כבלים. המחשב הנייד יכול לשמש גם כמחשב עבודה וגם כמחשב לשעות הפנאי, מאחר ואתם יכולים לקחת אותו איתכם למשרד ולהשיב אותו בסוף כל יום הביתה. הקלות הרבה והמשקל הנמוך יחסית מאפשרים תזוזות אלו בלי סרבול מיותר. בעת רכישת מחשב נייח אתם למעשה דנים אותו להיות מונח במקום מסוים בחדר, ללא אפשרות תזוזה משמעותית.

המחיר קובע
על אף הורדות שונות במחירי המחשבים הניידים, הפער בין מחירי המחשב הנייד למחשב הנייח עדיין קיים - לטובת המחשב הנייח. רכישת מחשב נייח מוזילה את המחיר, זאת לעומת מחשב נייד לקניה בעל אותם מאפיינים בדיוק. אם מחיר הוא הפרמטר העיקרי שלכם בבואכם לקנות מחשב, הרי שרצוי שתשקלו רכישת מחשב נייח, בניסיון להוזיל את המחיר. יחד עם זאת, הפערים בין הסוגים השונים הולכים ומצטמצמים.

גדלי מסך שונים
בעוד שגודלו המירבי של מסך למחשב נייד עשוי להגיע עד 18 אינטש, ורובם של הגדלים המשווקים של מסכים למחשב נייד מיובאים בגדלים קטנים יותר, הרי שמסך של מחשב נייח נע בין 19-24 אינטש. אם גודל המסך הוא פרמטר חשוב עבורכם, רכישת מחשב נייח תאפשר לכם צפיה במסך גדול יותר. יחד עם זאת, משתמשים רבים מבטלים חיסרון זה על ידי חיבורם של מסכים למחשב נייד למסך טלוויזיה גדול יותר בעזרת כאבל HDMI. לשימוש שוטף כמו גלישה באינטרנט, עיבוד תמלילים ועוד - מסך למחשב נייד סטנדרטי יתאים בהחלט.

שדרוג עתידי
כל צרכן שמח לגלות כי המוצר שרכש עתיד לשמש אותו במשך שנים ארוכות. יצרני המחשב השונים יודעים כי הצרכים השונים של המשתמש עשויים להשתנות עם הזמן, ולכן מאפשרים שדרוגים ושינויים במרכיביו השונים. רכישת מחשב נייח מאפשרת שדרוג רב יותר של החלקים השונים בו, כמו כרטיס זיכרון, לוח אם או כרטיס מסך, זאת לעומת ניסיון שדרוג של מחשב נייד, שבדרך כלל מסתכם בהרחבת זיכרון והחלפת כונן קשיח בלבד. 

תיקונים ואחריות
המחשב שלנו נועד להאריך שנים ולשמש אותנו תקופה ארוכה. יחד עם זאת, באופן טבעי, ישנו בלאי על מרכיבים מסויימים בו או שהם מתקלקלים בשימוש לא נכון. בעוד שמחשב נייח קל יותר לתקן – או במקום בו הוא נקנה או על ידי טכנאי – מחשב נייד מצריך תיקון רק במעבדה מוסמכת ורשמית. דבר זה מסרבל את תהליך התיקון ועשוי לפעמים גם לייקרו. בשני המקרים, הן של רכישת מחשב נייח והן של מחשב נייד, חשוב לוודא כי יש אחריות על המחשב ועבור מה היא ניתנת.

בסופו של דבר, ההחלטה איזה סוג מחשב לרכוש היא בידיכם. אנחנו כאן ב RE-START כדי להציג בפניכם את מגוון האפשרויות, לדון בהיבטים השונים, היתרונות והחסרונות, ולהתאים עבורכם את המחשב שישרת אתכם הכי טוב לאורך שנים.
 

רכישת מחשב נייח

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי