072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


המחשבים הניידים שינו את גרסאותיהם במהלך השנים ופיתוחים שונים ממשיכים לרבוץ לפתחנו, תוך שהם מנסים להתאים את עצמם לטכנולוגיות חדישות יותר, כמו גם לצרכים השונים המתעוררים בקרב הצרכנים. מיני לפטופ הינו, כשמו כן הוא, מחשב נייד קטן. מיני לפטופ, או NetBook, זכה לפופולריות רבה מיד עם הופעתו בשוק והפך ללהיט בקרב הצרכנים השונים. מה שהופך אותו לפופולרי כל כך הוא שילוב של משקל נמוך, נוחות גבוהה וחווית משתמש יעילה במיוחד.

מיני מחשב נייד – מינימום מקום
מחשב נייד מיני מתהדר בעיקר בנוחות שלו, היות והוא קטן במיוחד, בגודל של מחברת, ומשקלו הוא עד 1.5 קילוגרם, כשלעיתים קרובות המשקל הוא אף פחות מכך. שירותו העיקרי של מחשב נייד מיני הוא בכך שניתן לנייד אותו ממקום למקום, מבלי שהוא יתפוס מקום רב בתיק ומבלי שתהיה לו השפעה רבה על המשקל הנסחב. גודל המסך של מיני לפטופ הינו בין 7-12 אינטש, כשהבחירה הפופולרית ביותר הינה מסך של 10 אינטש. בחירה במסך מחשב הקטן יותר מ- 10 אינטש תגרום לכך שהמחשב, אמנם, יהיה קל וקטן יותר אך דבר זה יבוא גם על חשבון נוחות הקריאה והכתיבה שלכם בו. 

ביצועים צנועים אך יעילים
יתרונותיו של מיני לפטופ הם, כאמור, נוחות הניוד שלו וגודלו הקטן. כיוון שזו גם מטרת העל, ביצועיו מרשימים פחות ממחשבים ניידים או נייחים סטנדרטיים, זאת במטרה לחסוך במקום ובצריכת החשמל. יחד עם זאת, רוב הצרכנים אינם מייעדים אותו לשימוש עיקרי ובדרך כלל הוא נחשב למחשב הנמצא בשימוש משני ומיועד בעיקר לנסיעות, לסטודנטים או לאנשים הזקוקים למחשב שטח. בכל הקשור לגלישה, שימוש בדואר אלקטרוני או עיבוד תמלילים, מיני מחשב נייד עושה את העבודה בהצלחה מרובה וביעילות, ולמעשה זהו יעודו. לכן, שימוש בתוכנות גרפיות מסובכות המשמשות אדריכלים או גרפיקאים לא יתאימו לאופי המחשב הזה.

על סוללה, נוחות ומה שביניהם
משך זמן הפעולה של סוללת המחשב תלוי באופן ישיר בסוג המעבד, סוג הסוללה וגודל המסך. זמן הסוללה הסטנדרטי של מיני לפטופ הינו 4 שעות, כשאתם יכולים לבחור בין בין סוללה של שלושה תאים לבין סוללה של שישה תאים, כשהראשונה מספקת זמן פעולה קצר יותר מהאחרונה. ככל שמספר התאים גדול יותר כך גם הסוללה חזקה יותר ועובדת לאורך זמן. יחד עם זאת, סוללה בעלת שישה תאים עשויה לגרום למחשב שלכם להיות כבד יותר ולבלוט החוצה מבעד לחלקו האחורי. למרות זאת, ייתכן ומדובר בהשקעה ששווה לשקול. 

מאחר ומחשב זה אמור לשמש אתכם בהרצאות, נסיעות וכדומה, וודאו היטב כי הוא נוח לכם לשימוש ושקל לכם לתפעל אותו. גודלה של המקלדת נגזר מגודל המסך ולכן לצד החשיבות שבגודל הכללי של המחשב, בחרו במסך ומקלדת בגודל שיהיה לכם קל לכתוב בו ולקרוא ממנו. 

מחירים ואחריות
אחריות המחשבים הללו נעה בין שנה לשלוש שנים. שימו לב היטב מהי האחריות הניתנת על ידי היצרן ומה היא כוללת. מחירי המחשב נעים בין 1,000-3,000 ש"ח. הקפידו לוודא כי המפרט המוצע מספק אתכם. לפטופ זול מדי עשוי שלא לעשות את העבודה, כשם שלא בטוח שלפטופ יקר הוא בהכרח מה שאתם זקוקים לו. לפטופ למכירה בעל ביצועים נאותים, אחריות מקיפה ונוחות שימוש מירבית עשוי להיות עדיין לפטופ זול. אתם מוזמנים בחום להתייעץ עמנו לגבי הצרכים שלכם, ואנו מצידנו נשמח לספק לכם מידע עבור המחשבים השונים, להמליץ עבור לפטופ למכירה מסוגים שונים, ולוודא שתהיו מרוצים ביותר מהקניה, ולאורך זמן. 
 

מיני לפטופ

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי