072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


בשנים האחרונות, שוק המחשבים הניידים עובר תהפוכה לא קטנה ויותר ויותר צרכנים מעדיפים לרכוש מחשבים ניידים קלים יותר, חזקים יותר ונוחים יותר לשימוש ולנשיאה. כיום, ברשותו של כמעט כל ישראלי נצפה לראות מחשב נייד טאבלט איתו הוא מתמיד להתנייד ממקום למקום, בשל המשקל הקל יחסית והשימוש הפונקציונלי הרחב שהוא מספק. מהו היתרון בקניית מחשב נייד טאבלט? אילו מחשבים נוספים ייחודיים קיימים בשוק ומהן האלטרנטיבות שניתן להעדיף על פני מחשב לפטופ או מחשב שולחני מסורתי? על זאת ועוד ננסה לענות במאמר הבא. 

מחשב נייד טאבלט – כל מה שאתם צריכים לדעת
אם אתם מתלבטים בין קניית מחשב לפטופ שישמש אתכם גם לצרכי עבודה לבין קניית טאבלט חדש – מהיום אין צורך להכביר במחשבות. מחשב משולב טאבלט הוא הדבר הבא. על אף שהוא כאן כבר כמה שנים, מחשב משולב טאבלט היה בעיקר בשימושם של גרפיקאים בשל המסך הרגיש שהוא מספק וכן  היותו מחשב לוח. מוצר זה הוא למעשה שילוב בין המחשב הנייד המסורתי לבין הלפטופ החדשני.

בעוד שעד היום, לא ניתן היה לצפות מהטאבלט שלכם לביצועים מזהירים במיוחד בשל מערכת ההפעלה שלו, הרי שהיום, הודות לשדרוגים שונים שעברה המערכת, הוא יוכל לעמוד כמעט בכל משימה שתציבו לפתחו. החידושים השונים באים לידי ביטוי במסכים ניתקים, כפולים, מסתובבים או מתהפכים, ובכך הם מאפשרים עבודה עם מחשב נייד טאבלט למגוון רחב של צרכים. לדוגמא, המסך הכפול, שלמעשה מאפשר צפיה במסך משני הצדדים, עשוי להיות פתרון מהפכני בכל הנוגע לצפיה במצגות או עבודה משותפת. מחשב נייד טאבלט הוא ללא ספק השילוב המתאים ביותר לצרכים מגוונים, וכל זאת ביעילות מוכחת ובאיכות גבוהה. 

קטן, דק וחזק
שלושה פרמטרים חשובים בבואנו לבחור מחשב נייד, בעיקר כזה שנרצה לנייד לעיתים תכופות, הם גודלו הכללי, עוביו וכמובן חוזק המעבד והיכולת הביצועית שלו. כיוון שמחשבים ניידים קלאסיים רבים כבר לא עומדים בדרישות הללו, השיקה אינטל מחשב נייד העונה לשם אולטרה בוק. אולטרה בוק הינו מחשב דק מאוד (פחות מ- 20 מ"מ) שמשקלו הממוצע הינו 1.4 ק"ג, והסוללה שלו אמורה לעבוד במשך חמש שעות רצופות. האולטרה בוק תוכנן כך שהוא יוכל לעמוד במשימות סבוכות ממש כשל מחשב נייד רגיל, כל זאת כשהוא מציג ביצועים ברמה גבוהה, קל ונוח במיוחד.

ALL IN ONE
הכירו את מי שככל הנראה עתיד להחליף את המחשב השולחני המוכר לנו. מחשב aio (All in one- הכל באחד), הוא כשמו כן הוא: מאגד בתוכו את כל רכיבי המערכת בגוף צר אחד. כיוון שכך, יתרונם הבולט של מחשבים אלה הוא במרחב אותו הם תופסים. מחשב aio מאפשר סביבת עבודה נוחה יותר, עם הרבה פחות כבלים ועם חווית משתמש גבוהה הרבה יותר. העיצוב של המחשבים האלו הוא יפה ומרשים, ורובם מאפשרים גם שימוש במסך מגע, מה שעוזר לילדים ולמבוגרים כאחד להשתמש בו באופן פשוט, קל וכיפי יותר. יחד עם זאת, אם אתם מתייחסים למסך מגע כאל גימיק ולא זקוקים לו, ייתכן ותעדיפו לרכוש את מחשב ה- aio שלכם בלעדיו. למחשב ממשקים שונים וכן רמות חוזק שונות. עבור שימוש בסיסי תדרשו למפרט בסיסי יחסי, עבור שימוש לסרטים, גרפיקה או שימושים "כבדים" נוספים, תאלצו לרכוש מחשב בעל מפרט רחב יותר. 

RE-START הולכת יד ביד עם קדמה, טכנולוגיה מרשימה ונוחות מקסימלית. נשמח להתאים עבורכם את מחשב העל הבא שלכם ולהצעיד אתכם, יחד איתנו, אל עבר הדור הבא של המחשבים. 
 

מחשב נייד טאבלט 

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי