072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


כבר שנים ארוכות שהמחשב הוא הלב של העולם המודרני, וככל שעוברות השנים, כך הוא תופס מקום יותר ויותר נכבד והכרחי בשגרת יומנו. כל זאת נכון גם לצרכן בעל הצרכים הפשוטים, ומתעצם כשמדובר באדם היוצר מוזיקה וברשותו אולפן. לאדם כזה דרוש הרבה יותר ממחשב פשוט, ולכן כדאי שישקול לקנות מחשב אולפן. למרות הצורך המיוחד, המשמעות המיידית של קניית מחשב לאולפן אינה בהכרח אומרת כי עליו להשקיע יותר מבחינה כספית, אלא כדאי לדעת היכן להשקיע, מה לקנות ומה מתאים ומאפיין מחשבים המיועדים לשימוש באולפן.

מהו מחשב אולפן?
כדי להבטיח מחשב שיהיה מסוגל להריץ פרויקטים כבדים, להשתמש בערוצי אודיו רבים ולבצע זאת ברזולוציה גבוהה ומבלי שהמחשב יתקע ויעצר – יש צורך לרכוש מחשב אולפן. מחשב אולפן טוב יאפשר לכם לבצע את העבודה המדויקת לה אתם נדרשים, עם מקסימום שקט נפשי וידיעה בטוחה כי המחשב שלכם מסוגל לעמוד בעמוס בו הוא נתון. מחשב סאונד, מחשב עריכה או מחשב המיועד להקלטות הינם מחשבים שהעומס המופעל עליהם הוא רב. לא כל מחשב יודע להתמודד עם עומס זה, ולכן יש צורך חשוב לבחור במחשב המותאם לפעילויותכם. כשאתם עסוקים במוזיקה רצוי להימנע כמה שיותר ממסיחי דעת. מחשב אולפן חזק, יציב ונוח לעבודה ייתן לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים.

הגדרת צרכים והגדרת תקציב
שני הדברים העיקריים האמורים להנחות אתכם בתהליך רכישת המחשב לאולפן שלכם, הם הגדרת הצרכים שלכם והגדרת התקציב העומד לרשותכם. המבחר הוא אינסופי ואתם עשויים לגלות במהרה כי אתם חורגים מהתקציב שהגדרתם לעצמכם מראש. לכן, ראשית, בררו מה אתם מצפים שהמחשב שלכם ידע לעשות, בדקו איזה מפרט מתאים והאם מפרט זה עומד בתקציב שלכם. אם תגלו שלא, בדקו על מה ניתן לוותר. היכולת לשמור על פרופורציות כשרוצים להגיע למקסימום התוצאה היא מאתגרת, מה גם שייתכן ואין לכם את המידע הטכני הנדרש כדי להחליט במה כדאי להשקיע ועל מה כדאי לוותר. אנחנו ב RE-START נשמח לעשות עבורכם סדר ולעזור לכם לתעדף את הצרכים שלכם. 

במה כדאי להשקיע?
לוח אם ומעבד הינם שני המרכיבים היקרים ביותר הנדרשים למחשב שלכם. לכן, בחרו בדגמים בעלי מפרט הנכון לכם מצד אחד, ולא יקר מדי מצד שני. בנוסף, מחשב עריכה או מחשב סאונד המיועדים לאולפן זקוקים לשני כוננים קשיחים נפרדים. האחד מיועד למערכת ההפעלה ולתוכנות השונות והשני מיועד לפרוייקטים ולדגימות. כמו כן, הקפידו לרכוש כרטיס קול המתאים למוזיקאים. כרטיס קול סטנדרטי, ייתכן ולא יתאים לצרכים היחודיים שלכם מאחר והוא אינו דומה לכרטיס קול המיועד לשימוש הפרטי השוטף. מסך למחשב גם הוא פריט שחשוב לשים אליו לב. יחד עם זאת, בשלב הראשוני, אין צורך לרכוש מסך מחשב נייד מפואר או גדול מדי. ייתכן ובהמשך תגלו כי שדרוגים בגזרה הזו יכולים להועיל לכם מאוד. כך למשל, אם תקציבכם יאפשר לכם לרכוש שני מסכים נפרדים, תוכלו לערוך במצב סטורי בורד בעזרת מסך מחשב נייד אחד ולהתעסק במיקס במסך השני. אך שוב – אין צורך למהר. מסך למחשב בגודל 22 אינטש יהיה יותר ממספק בתור התחלה.

לאחר שכל זה נאמר, אתם יכולים לפנות לרכישת המחשב הטוב ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם. אל תשכחו לגבות באמצעות כונן חיצוני את החומר הנדגם כמו גם פרוייקטים שסיימתם לעבוד עליהם כדי למנוע עוגמת נפש רבה בעתיד. אנו ב RE-START נשמח מאוד לעזור לכם להתאים את המחשב המיועד לאולפן שלכם ולעשות זאת במקצועיות רבה, שירות ללא תחרות וללוות אתכם גם אחרי התוצאה הסופית. 
 

מחשב אולפן

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי