072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק


זה לא סוד שרוב הצרכנים המודרניים מחוברים אל המחשב שלהם כמו אל אינפוזיה. ככל שעוברות השנים, התלות שלנו בו גוברת וכך, העולם החדש שנוצר הוא עולם שיש בו פחות דפים ועטים, ויותר אותיות וירטואליות. התלות המוחלטת שלנו במחשב עומדת ביחס ישיר לתסכול הרב הנגרם לנו כשהוא מחליט להתקלקל. בין אם מדובר במחשב נייד, טאבלט, מחשב שולחני קטן או סטנדרטי – אנחנו רוצים לגרום לו לחזור לפעולה כמה שיותר מהר, ויפה שעת אחת קודם. אם אתם מחפשים טכנאי מחשבים במרכז – הגעתם למקום הנכון.

טכנאי מחשבים במרכז שצועד בקצב שלך 
אם אתם מתגוררים באיזור המרכז, וודאי תעדיפו טכנאי מחשבים במרכז כדי לקצר את משך התיקון ואת הזמן שיעבור עד שהמחשב שלכם ישוב לחיקכם, מתוקן ובריא. RE-START היא גם חנות בה מוצעים ציוד היקפי למחשב, מחשבים ניידים, מחשבים נייחים למכירה ועוד, וגם מעבדה לתיקון מחשבים, המעמידה לרשות לקוחותיה טכנאי מחשבים אמינים, מקצועיים ומהירים. 

איתור מהיר, תיקון מהיר
רבים הם הצרכנים שבניסיון להוזיל את עלות התיקון, מחליטים לרכוש את החלקים שהם מניחים שבהם נעוצה הבעיה באופן עצמאי, ולתקן את המחשב בעצמם. אם אתם לא טכנאי מחשבים מומחים – לא כדאי לכם להתפתות לעשות זאת. מעבדה לתיקון מחשבים היא מעבדה המתמחה במגוון רחב של תקלות והניסיון הרב שהיא צברה, מקנה לה את המיומנות ואת היכולת לפתור בעיות רבות במינימום זמן ומקסימום תועלת. פעמים רבות, הנזק שבתיקון העצמאי יוצר נזק רחב יותר לטווח ארוך, העלויות הנגררות השונות עשויות להתעצם ויוצא שכרנו בהפסדנו. טכנאי מחשבים במרכז, במרחק נגיעה מכם, ישמח לקבל את המחשב היקר שלכם אליו, לאתר את מקור התקלה במהירות ולדאוג לתיקון מהיר ויעיל.

מתי כדאי לתקן את המחשב?
הכלל הוא פשוט: כשמחיר התיקון פחות משמעותית ממחירו של מחשב חדש באותו סדר גודל, התיקון הוא כדאי. לעיתים קרובות, על אף שנדמה לנו כי התקלה היא אקוטית, ייתכן ומדובר בחלק קטן ולא יקר במיוחד שהפסיק לתפקד. במקרים כאלה, כמובן, עדיף להחליט לתקן את המחשב. במקרים נוספים בהם התקלה היא חמורה יותר אך עדיין מחיר התיקון פשוט ועלותו משתלמת – העדיפו לשמר את הקיים. 

מתי כדאי לוותר?
לצד המקרים המוצלחים יותר, ישנם מקרים רבים בהם המחשב מחליט לשבות לנצח. הדבר קורה בדרך כלל כשמדובר במחשבים ישנים שמאחוריהם רקורד עשיר של פעילות. במקרים כאלה, פחות מומלץ לתקן את המחשב, בשל העובדה הפשוטה כי ייתכן מאוד והתקלה תחזור על עצמה ואתם תיקלעו להוצאות מיותרות. בנוסף, אם לחלק התקול עלות גבוהה או שתיקונו מסובך במיוחד – ערכו שיקול כלכלי. כמה עלה המחשב שלכם? כמה הוא שווה היום? כמה עולה מחשב חדש, באותו סדר גודל? ואולי כדאי בכלל לבחור להשתדרג? אחרי שתענו על השאלות הללו, תוכלו לבצע החלטה מושכלת ולהחליט האם כדאי לתקן את המחשב או לוותר.  

החלטתם להשתדרג? מזל טוב!
אם הבחירה שלכם היא קניית מחשב נייח, אנו נשמח להמליץ לכם על מחשב מתוך המגוון הרחב ברשותנו של מחשבים נייחים למכירה. קניית מחשב נייח מיועדת בעיקר למי שמעדיף פינה מוגדרת למחשב שלו ואין לו צורך להזיזו ממקום למקום. מחשב שולחני קטן עשוי להתאים למי שסובל מחוסר מקום ועדיין מעוניין במחשב נייח. יחד עם זאת, גם בחירה במחשב נייד עשויה להיות בחירה מוצלחת. בררו מהם הצרכים הרלוונטיים לכם מהמחשב שלכם – וצאו לדרך! אנחנו כאן כדי לסייע בבחירה.

RE-START – טכנאי מחשבים במרכז העניינים וחנות איכותית ומקצועית.

טכנאי מחשבים במרכז

 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי