072-33-80-552

פרטים | תמיכה | הזמנות:

חפש
 
 
DELL | APPLE | Edimax | Linksys
HP | SAMSUNG | D-LINK | TP Link

מאמרים

תחומי עיסוק

בניית מחשבים אישיים


צרכני מחשב רבים, בין אם משוגעים לדבר או כאלה הזקוקים למפרט טכני מדויק כמו גרפיקאים, אדריכלים או עורכי וידאו, יעדיפו פעמים רבות ליצור את מחשב החלומות שלהם מאפס. בניית מחשבים אישיים, בין אם האתגר הוא בניית מחשב נייח ובין אם הוא בניית מחשב נייד, מצריכה ידע מקיף מבונה המחשב, כדי להבטיח, ראשית, את תפקודו ושנית, כדי לוודא שהוא יעבוד למשך שנים ארוכות.

הכל מתחיל בראש
כל בניית מחשב נייח או בניית מחשב נייד תקינה, מתחילה בלימוד ובהעמקה. ישנם אנשים רבים הנרתעים מהרכבת מחשב בעצמם, אך למעשה בניית מחשבים אישיים דומה במידה רבה להרכבת מוצר מאיקאה או למידה אודות החלקים הפנימיים של הרכב שלכם: מאתגר, אבל לא סוף העולם. כל מה שנחוץ לצורך המשימה הוא תקציב, זמן פנוי והגדרת המטרה.

מה כדאי לדעת בטרם מתחילים?
ראשית, חשוב שתדעו שאין צורך ברכיבים הכי חדישים כדי לבנות מחשב טוב. ידיעה זו עשויה לחסוך לכם כסף רב. חלקי מחשב רבים מדורות קודמים מתפקדים באופן יוצא מהכלל גם כמה שנים קדימה והם מוזלים באופן משמעותי ברגע שיוצא חלק חדש לשוק. שנית, עליכם ללמוד באופן מקיף ויעיל אודות החלקים השונים המרכיבים את המחשב שלכם. לוח אם, מעבד, כרטיס זיכרון, מארז, ספק כוח, כונן קשיח וכרטיס מסך הם רק חלק מהמרכיבים היוצרים יחד את המכונה המופלאה הזו שנקראת מחשב. בניית מחשבים אישיים דורשת עקומת למידה ובמידה מסוימת גם ניסוי וטעיה. החלקים השונים צריכים לעבוד יחד בסינרגיה מושלמת וכדי שזה יקרה גם הידע שלכם בנושא צריך להיות מושלם. ברחבי האינטרנט קיים מידע חלקי אודות בניית מחשבים אישיים ולכן אנחנו כאן, ונשמח לעמוד לשרותכם כדי לעזור לכם באיתור החלקים המתאימים ובהרכבתם יחד.

התאמה אישית והיכרות עמוקה
בניית מחשבים אישיים יוצרת ביניכם לבין המחשב שלכם קשר בלתי אמצעי. על ידי הבניה העצמאית, אתם מכירים את הקרביים שלו לפני ולפנים, יכולים לאתר בקלות יתר את הבעיות השונות ומהיכן הן נובעות (אם וכאשר יקרו), ובכך מוזילים את המחירים העלולים להצטבר בעת תיקון לפטופ או מחשב נייח. בנוסף, מטרת העל של רוב הבוחרים לבנות מחשב באופן עצמאי, היא להתאים אותו באופן מקסימלי לצרכיהם. כעת, משהחלטתם להרכיב בעצמכם מחשב, אתם יכולים לבחור חלקים שונים שספק אם היו מורכבים יחד במחשב מובנה מראש ולנצל את המחשב למקסימום הצרכים שלכם.

מה כדאי להוסיף?
גם המחשב הבנוי באופן הטוב ביותר, לא יוכל לעמוד בפני תקלות בלתי תלויות כשהן יקרו. לכן, כדאי מאוד לדאוג למערכת אל פסק. מערכת זו, תפקידה להגן על המחשב מפני נזק ואובדן מידע במקרים של הפסקות חשמל או שינוי במתח החשמל. ישנן מערכות אל פסק רבות, כשהשוני ביניהן הוא האם הן מיועדות לצרכן הפרטי או העסקי, עוצמת המתח ופרמטרים נוספים. סוללה לאל פסק היא סוללה מובנית שתפקידה הוא לאפשר לכם עבודה על המחשב גם בעת הפסקת חשמל. סוללה לאל פסק מקבלת את החשמל ממקור פנימי ולכן אינה תלויה באספקת החשמל הכללית. 

לרשות חברת RE-START מידע מקיף, מהימן ומקצועי אודות כל הדרוש להרכבת מחשב מוצלח. אנו מתמחים בתיקון מחשב נייח, תיקון לפטופ או כל תיקון אחר הדרוש לכם. מקצועיות זו היא הא'- ב' של כל מרכיב מחשבים מקצועי. נשמח ללוות אתכם בדרך אל הרכבת המחשב שלכם – החל בייעוץ לגבי החלקים השונים, הרכבת החלקים כך שיתאימו זה לזה ויצרו את המחשב המושלם לכם וליווי מקצועי גם לאחר מכן. 
 
 

050-7272525

Re-Start - מחשבים, טלויזיות וציוד היקפי